Bo André Larsen
Eiendomsmeglerfullmektig
Avdeling Farsund
47636611
bal@exbo.no
Kundens behov og mål står alltid i sentrum for meg. Jeg er født og oppvokst i Vanse og bor i dag i Kjørestad. Som lokal eiendomsmegler har jeg god kjennskap til boligmarkedet i Farsund, Vanse og områdene rundt, og vet hvilke kvaliteter som tiltrekker kjøperne i nettopp vårt distrikt.
Jeg er en målrettet og engasjert eiendomsmegler med stort pågangsmot, og jeg gir meg ikke før jeg har gjort alt jeg kan for å oppnå best mulig resultat for kundene mine. Min jobb er å sørge for at flest mulig potensielle kjøpere får øynene opp for akkurat din bolig, slik at vi skaper det beste utgangspunktet for et vellykket salg.
Utenom jobben er jeg hjemmekjær, og familie og venner betyr mye for meg. Jeg setter stor pris på livet på Lista og trives best når jeg kan tilbringe tid med de som står meg nær. Det er også noe av grunnen til at jeg trives så godt med å jobbe i området jeg selv har vokst opp i.
Kontakt meg gjerne for en hyggelig boligprat, så legger vi sammen en skreddersydd plan for akkurat din bolig!
Mine eiendommer for salg
Ofte stilte spørsmål
Hvorfor skal du bruke akkurat meg som eiendomsmegler?
Jeg mener at et godt boligsalg handler om mer enn bare erfaring – det handler om innsats, tilgjengelighet og ærlighet. Som megler er jeg hardtarbeidende, engasjert og opptatt av å følge opp både selgere og potensielle kjøpere på en god måte gjennom hele prosessen.
Du kan forvente ærlige råd og anbefalinger som alltid bygger på det jeg mener er best for salget av din bolig. Mitt mål er å skape størst mulig interesse i markedet og sørge for at flest mulig relevante interessenter får øynene opp for boligen din. Jo flere interessenter, desto bedre forutsetninger har vi for et vellykket salg.
For meg er hvert oppdrag viktig, og jeg vil gjøre mitt ytterste for at du skal føle deg trygg og godt ivaretatt gjennom hele salgsprosessen.
Hva kan du forvente av meg som megler?
-
Høy tilgjengelighet og rask oppfølging
-
Fokus på å skape flest mulig interessenter til din bolig
- Ærlige og tydelige tilbakemeldinger
Er jeg lokalkjent i distriktet?
Jeg er født og oppvokst i området og har bodd her store deler av livet. Det har gitt meg god kjennskap til både boligmarkedet og nærområdene.
Selv om mange kommuner kan virke små, er det ofte store forskjeller mellom de ulike boligområdene. God lokalkunnskap er viktig for å fremheve det som gjør akkurat din bolig attraktiv for de rette kjøperne og legge grunnlaget for et vellykket salg.
Hva koster et boligsalg?
Kunder og boliger er forskjellige, og har ulike behov. Derfor gir jeg alltid et tilpasset tilbud etter befaring.
For meg handler et boligsalg ikke om hvem som er billigst, men om hva du sitter igjen med etter salget. Mitt fokus er å skape størst mulig interesse for boligen din og oppnå best mulig resultat.
Kundeomtaler
Bankene våre
Exbo er delvis eid av Søgne og Greipstad Sparebank, Lillesands Sparebank og Flekkefjord Sparebank – dette er til din fordel! Sammen er vi eksperter på lokalmarkedet og vi jobber hele tiden for å kunne gi kundene våre den aller beste servicen.
Klikk på logoen for å motta tilbud fra banken.


